Jdi na obsah Jdi na menu
 


...zvláštní osobnost.To je ale každý,protože každý je trochu jiný.Přes to si myslím že se na Svět a Život dívám trochu jinak.Třeba už jenom tím,že co píšu s velkám písmenem tak pro mě znamená hodně.Napsala bych tak třeba Rodina,Život,Přátelství,Láska,Krása nebo i Smrt.
Na všechno se snažím dívat dvakrát.Realně a jinak.Jinak může být jakkoliv.
Třeba mé teorie,ty jsou nesmyslné a přes to celkem reálné.Všechno co si člověk vymyslel je vlastně založeno na pravdě,protože člověk má tendenci ve všem hledat spojitosti.Třeba Vlkodlaci.Na toto téma jsou různé názory a mě osobně příjde strašně zajímavé(více v ,,Nesmyslné teorie aneb co vymýšlím když nemám co dělat-Vlkodlaci").
Jinak řečeno,kdyby nebyli plazy tak by si člověk nikdy nevymyslel Draka.Abych toto téma nějak ukončila.Každý na toto má jiný názor a já mu ho neberu.
Taky si spoustu věcí představuju jinak než ostatní.Třeba jak by jste si představili Lásku,kdyby jste jí měli stvárnit na papíře?Nechám vás chvíli přemýšlet...Už víte?Super.Nevím co jste si představili,ale troufám si říci že jste si nepředstavili krásný rozkvetlý strom se skleslím odrazem ve vodní kaluži slz.Tak si ji výtvarně představuju já.
A takhle já přemýšlím.Nevím čím je to ovlivněno,ale něco ve mě je,co se snaží odlišovat mě od ostatních.Někdy mi to vyhovuje a někdy mi to strašně vadí.

Mohu toho o sobě napsat ještě spoustu,ale myslím že i přijatelnější pro vás bude,když to rozdělím podle témat do různých rubrik.Tak jsem ráda,že jste to dočetli až sem! Máte můj obdiv.S pozdravem Eliška

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro: Katalyn

(Eliška, 30. 1. 2008 20:13)

No mě ten komentář jen velice pobavil =0)
Na první pohled mi to prostě přišlo vtipný,jak se tak znám =0)

jo a mimochodem

(katalyn, 30. 1. 2008 20:08)

proc si nemyslis,ze si hezka...nemusis bejt hezka oblicejem,nebo postavou,staci,kdyz budes hezka uvnitr...ja mam akne,ale nekerym lidem je to jedno...a prave na techle lidech mi nejvic zalezi...a ty ostatni??? pitomci,ktery neumi rozpoznat pozlatko od drahyho kamene...

no víš...

(katalyn, 30. 1. 2008 20:05)

mám pocit,že mám na svět jinej názor...já...lásku si představuju jako někoho,kdo je strasne nestastnej...a koho pak ten druhej vysvobodi...a nebo zatrati...laska neni jen v jednom cloveku...

=D =D =D

(Eliška, 24. 1. 2008 20:09)

I ty komiku! Chytrá a hezká =D Kde jsi to vzala?
Ale jinak dík za komentář =0)

Hm :)

(Kačí, 13. 1. 2008 16:45)

Kelišová, vem si kolik ti je, a vem si na kolikaletýho člověka přemejšlíš :) Si moc chytrá hodná hezká holka, tak toho využij :) Mtr :)