Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzhledem k mému dosavadním stavu lásce a vztazích vůbec jsem se rozhodla napsat tento článek.Nevychází to ze zkušenosti i když trošku jo,ale hlavně z mých teorii =0)

Lásaka

Láska je pocit a však trochu odlišný od pocitů ostatních.Láska je vztah k člověku. Nemyslím teď vztah mezi dvěma lidmi,ale vztah jako postoj k druhému.A to jí možná odlišuje.Je na něčem vázaná.Třeba štěstí může mít podmět v úspěchu,ale láska je sama sobě podmětem.A také je mnohem složitější jí vyjádřit nebo skrýt.Určitě jste se už s láskou setkali,jak z vlastní zkušenosti,taky i z pozorování ostatních.Láska je krásná a to i přes to jakou bolest přináší.Bez lásky bychom nemohli být.Představte si to mít všechny rád jen do té míry,kterou nám nabízí přátelství.I když přátelství může být více než láska. A naopak,jaká by to byla láska,kdyby jí nepředcházelo přátelství?
Platí tu strašně složité spojitosti,kterými se asi také budu zabývat.
A proč je vlastně láska tak složitá?Proč je celý život tak složitý?,,Život je jednoduchá,to jen lidé si ho dělají složitým" Ale tohle přece vůbec neplatí pro lásku.A tudíž by to nemělo platit ani pro život,protože je láska jeho součástí.A to ne malou součástí.A přes to to platí.K životu je potřeba jen střecha nad hlavou,potrava,......a láska.A proč je tak složitou,když je tak důležitá?Aby každý člověk musel přemýšlet?Aby jsme mohli zažít něco,co nemá smysl?A láska smysl nemá.
A takových otázek může být strašně moc a odpovědi žádné.Jsou to jen takové mé úvahy.Ale jedno vím jistě: I přes zklamání se dál za lásku musí bojovat,jinak by život neměl cenu.

Jsem ráda,že jste to dočetli až jsem a upřímně mě to překvapuje =0)


S láskou Eliška

Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(plop, 14. 6. 2008 18:30)

já myslim, že láska je někdy to nejhezčí na světě a někdy to nejhorší. láská nám dává cíl ale ten je někdy tak daleko... láska je prostě láska.

:-D

(Vašek, 11. 2. 2008 16:46)

jo to souhlasí:)

Ty blbe!

(Eliška, 11. 2. 2008 15:29)

Tohle se vůbec Maríny netýká!
Jediný jeho kouzlo je,když mlčí!

teda teda

(Vašek, 7. 2. 2008 20:33)

No Kelišová! Co ten nadpis? Hele a to měl marína takový kouzlo?:-D

Pravdou je že...

(Eliška, 6. 2. 2008 16:23)

...odmítáme ty,co nás milují a milujeme ty,co nás odmítají

hm...

(katalyn, 6. 2. 2008 13:48)

mivam pocit,ze laska je asi nejhorsi ze vsech citu....nikdy nevic,co s tebou udela...muze ti dat kridla,osvobodit tvuo nestastnou dusi...a nebo te zabije...(Miluji tě,ty máš jinou.A proto to tak bolí.)

:-)

(Kačí, 13. 1. 2008 21:07)

Krásný :)

...

(Floyd, 11. 1. 2008 15:07)

ani nevím co dodat... protože láska je neuvěřitelná... jakto, že pláčeš, když ti tvůj starý vrásčitý a dávno ne tak okouzlující partner zemře..? protože ho miluješ a je jedno, jestli je to Bill Gates a nebo nájemnej vrah, prostě je to on a nikdo jinej ti nedokáže připnout křídla...