Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já a moje koníčky


Já nechápu,proč se každý divý,když řeknu že hraju fotbal.Vždyť holky hrajou fotbal hodně.Jen v Praze jsou desítky týmů.To nemluvím o Německu!
Takže já hraju fotbal.Ve škole jsem hrála jen tak s klukama.Vždycky mě bavilo chytat. No a jednou mi kamarád domluvil,že můžu hrát závodně za TJ JM Chodov.Tak jsem začala hrát na Chodově.Nejdříve jsem si to jen tak zkoušela,hrála jsem v poli-útok. Potom jsem se rozhodla,že zkusím bránu(upřímně řečeno mě moc nebavilo běhat).A tam mi to šlo.Sice jsem zápasy dál hrála v poli a jen posledních 10 minut,ale trénovala jsem s golmanama.A tak jsem za kluky z Chodova hrála dva roky.Do dnes nevím jestli to byl můj trenér,kdo mě doporučil na Slavii.Na začátku školního roku jsem šla na Slavii k holkám.Tam jsou skvělý trenéři a holky jsou taky super.Tak jsem začala hrát fotbal za holky z Sk Slavia Praha.Začalo to tak,že jsem v rozmezí sedmi dnů měla tři treninky a dva zápasy.Byl to na začátek docela záhul.A pak se to nějak rozjelo...Itálie,zápasy za starší holky,turnaje a nedávno jsem byla na výběrovém kempu reprezentace ČR.Volné vstupenky na zápasy Slavie.Můj fotbalový život se od Chodova strašně změnil.Slovo k lepšímu je málo.Fotbal mě strašně baví.Doporučuju!
Dále chodím na výtvarku.Chodím tam už šest let.Výtvarka mě baví.Je to skvělá relaxace a taky tam jsou skvělí lidi.Sice jsem prošla jednou změnou.Čtyři roky jsem chodila se svojí věkovou kategorií a potom(kvůli škole jsem nestíhala pondělní vyučování)jsem začala chodit ve čtvrtek,kde jsou o rok starší.Ale obě skupiny jsou super.A hlavně máme strašně skvělou paní učitelku.Já jí obdivuju jak může mít s náma takovou trpělivost.Nejlepší je její přístup:,,Ale kdepak to mělo být takhle je to umělecký záměr!"Máme vždy jedno téma na celý rok. měli jsme už: Mauglího,Příběhy starého Izraele,slavnosti všech zemí,věci,Zemi a teď máme téma příroda.Prostě výtvarka je skvělá věc.
A aby toho nebylo málo tak ještě hraju divadlo.Je to na stejné škole jako výtvarka (ZUŠ Bajkalská).Celým názvem se tomu říká Literárně Dramatický Obor a nebo prostě Dramaťák.Tam jsou taky úplně super lidi.Jsme tam všech věkových kategorií.I když je tam skupina mladších(asi do 10ti let),kteří mají hodinu před námi.Potom jsme tam mi.Nejmladším je něco přes těch deset,pak je tam pár kolem 13ti let(to jsem i já), ale pak tam jsou i tací kterým je 18 nebo 19.Ale na věku nezáleží,všichni jsou super. Dříve jsme měli jednu paní učitelku.Byla dobrá,trochu starší,ale dokázala se do toho skvěle vžít.Teď máme jednu mladší.Nemůžu říc,že je lepší ani horší.Je prostě úplně jiná.Má jiný přístup,jiné metody.Ale já si myslím že je to dobře,vyzkoušet si ten rozdíl. Měli jsme už několik představení.Některé spíše menší třeba pro školky ale také ,,Povídku o tramvaji" v divadle u Hasičů.Teď připravujeme další představení do divadla u Hasičů.Bude to na konci roku a všechny vás srdečně zvu!
Tak to je asi všechno co dělám ,,závodně".Potom ještě dělám takový rekreační sporty.Třeba míčové sporty jako florbal,basketbal a hafo dalších.Taky s kamarádama hrajeme Airsoft.To mě taky baví.Já se prostě chovám tak nějak jako kluk.Nevim proč,ale já bych prostě nedokázala nosit sukýnku a běhat za klukama.Neřikám že se o kluky nezajímám,ale takhle fakt ne.Ale můj život mi zcela vyhovuje.Je to to nejlepší co mám.
Tak to bude asi k mým koníčkům všechno.Jsem docela vytížený člověk =0)
Mějte se a hlavně sportujte!


Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

=0)

(Eliška, 23. 1. 2008 13:50)

=0) ještě aby jo =D

...

(Floyd, 19. 1. 2008 12:46)

ty si prostě naše eliška a jinou tzě nechceme :*